Mirta

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mirta. Jau atvyko vakar pas mus.
 
Per tiek metų jau išsiugdai ar įgyji, nežinau ką, gal jausmą, gal matymą, o gal matymą per jausmą – pamatai gyvūną ir apie jį jau žinai.Daug dalykų ir kartais kaip kada kuriam ir ką. Pamačius Mirtą tiesiog nuliejo per visą, žmonės sako, elektra, o aš sakau tiesiai – energija. Na, iš tikrųjų tai viskas ir yra energijos. Sakysit, patinka mažučiai šunyčiai tai ir lieja. Taip, patinka maži, dabar jau patinka, prieš daug metų, dar iki globos, kol buvau nedaaugus, kaip ir dauguma, matydavau tik „vokiečius“, dabar jie tik vienas iš matymų, pasiklydęs tarp visų šimtų kitų, tiesiog, kaip ir bet kuris kitas. Nes ne dydis, ne išvaizda lemia net ir gyvūnų atveju, Kaip ir žmonių viršelis lieka tik viršeliu ir įspūdį palieka ne jis.
Tai Mirta. Mažutė, apie 5kg svorio miela, protinga, prieraiši ir padės už jus dantis ir bele ką. Oi, ne, neįkas kažkam, joje nėra nė lašo agresijos, noro pulti, ji gali pulti tik po kojomis ir išversti pilvelį – pasitiki vos išgirdusi balsą, nes ji girdi giliau, ausys pas ją vidinės ir gaudomi garsai ne tie, kuriais mes įpratę susirinkti informaciją.
Mirtai gal apie 6 metus, gal mažiau, gyvenimas nelepino tai gyvūnams jaunystės blizgesio neprideda. Bet dabar tikiu ji susiras tokius namuose, kur suspindės ne tik jos vidus – ji pražįs greta Jūsų ir kartu su Jumis.
Bus pasirūpinta jos sterilizacija.
861232962