Mirta

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Mirta. Haskio mišrūnė, bet ne tokia kai būna tiesiog minkštos, šiltos, švelnios žydraakės gerybės bele kam. Vis dėl to Mirta aštrus šuo. Žvitrus, aktyvus, nesnaudžianti prisimerkusi, bet viską matanti, girdinti, į viską iškart reaguojanti. Visada pasiruošusi stryktelti ir lėkti. Jei nepažįsta net dantukus gražuolė iššiepia paurgzdama. Ir kadangi ji nėra mažulytė katės dydžio tai jos rodomi dantukai nenuteikia linksmai, net įpratęs prie šunų baltumų burnoje, vis viena žiūri kaip su ja elgtis. Atsargiai, ramiai, neprovokuojant ir pirma prisipratinant. Labai stipri, tempianti ir jeigu kas turit rogutes ir kaip tik trūksta į kinkinį vieno šuns tai Mirta eitų kaip kulka.
Kambarinė, užauginta ir gyvenusi su jaunu žmogumi, buvo įpratusi laukti jo namuose viena, tačiau naujuose namuose reikėtų kad kas būtų namuose, nes svetimoje vietoje gali ir kaukti, ir iš nervų ką nors graužti. Jai reikia bendravimo, ne tik sporto, kad išlietų energiją.
O šiaip tai matot, graži kaip ledo karalienė. Na, ir iš charakterio daugiau karalienė:)
Ir aštri su kitais gyvūnais, šuo galėtų būti draugas, bet matyt reikėtų ir laiko, ir kantrybės kad tai pasiekti.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633