Naida

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Naida. Matroniškai didžiulė, minkšta, masyvi ir tos akys… mmm… tos akys į kurį žiūrės su visišku atsidavimu po mėnesio kartu praleisto laiko kai bus išaugęs ir išbujojęs prisirišimas ir pasitikėjimas, tarp kitko, abipusis, nes tik tada kai viskas teka iš abiejų pusių, tik tada tokia energija būna tikra ir visaužvaldanti. Turi abipusiai viskas tikti ir atitikti. Viskas pasiekiama kai yra noras ir plius minus sąlygos, kurias galima pakoreguoti. Bet pradžiai ko reikia? Na, taip, netinka mažutis butas ir jokių laiptų apart poros į namus. Šunytė apie 8 metų amžiaus, svorio OHO! ir kojos jos nenorės lipimo krūvių. Eiti, bėgti, risnoti – čia jai malonumas. Kaip ir Jums, taigi, čia abipusiai sutarsit. Ir kai kartu grįšit ir eisit sotintis maistu, ilsėtis po pledu jaukiai apkabinę arbatos puodą – Naida ilsėsis greta. Palaima namuose ir ore! Kai sutinka vienas kitą:)
Gyvenusi nuo mažo šuniuko namuose, su vaikais tai savus pripažins ir draugaus, kitų šunų? Na, jei juos tik sutisk tai viskas bus gerai, gali juk nebūtinai iš arti pažindintis, gal ne su visais norės, bet čia kaip ir visi, kaip ir kiekvienas mūsų, juk nedraugaujam visi, atsirenkam, taip ir ji, Naida.
Sterilizuota ir visa kita ir jei turėsit klausimų, paskambinkit, aptarsim ar jie atsakomi iškart, ar jiems, atsakymams, surasti, vis dėl to reikės, kaip ir viskam – laiko!;)
861232962