Nerealieji

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Trys Nerealieji arba Kur Jūsų Akys.
Du broliai ir sesutė. Visų apvalumas ir minkštumas pavydėtinas – kiekviena jei ne dabartinių laikų tai renesanso dama jiems pavydėtų – trumpi, minkštai drūti, apvaliais šoniukais ir nesvietiškai minkštais, visiškai turmpučiais ir visiškai neįmanomai tankiais kailiukais. O jau žaismingumas, mielumas, meilumas, smalsumas, šoklumas, veiklumas pasiskolintas iš dar keliolikos ir sudėta į juos vienus. Tai atsako į aprašą – nerealieji. O kas atsakys į antrąją dalį apie Jūsų akis?Tik Jūs patys. Jūs geriau žinot kodėl Jūsų akys jų nemato.
Tik jau ne todėl, kad jų po vieną ar abi akytės padengtos jau bebaigiančia bet vis dar užsispyrusiais besilaikančia mėliu spindinčia plėvele, kuri kažkiek miglotai, bet netrukdančiai kačiukams matyti viską jiems rodo. Net ir mus, keistus žmones. Kai kuriuos keistus žmones, kuriuos tai galėtų sulaikyti. Man neaišku kas. Mėlis?kačiukų akyčių mėlis?Nu jau atleiskit… Tikiuosi, kad vis dėl to ne tai.
Tada atsimerkit. Gal prisimerkę ir trukdė matyti.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633