Nijolė, Vijolė, Vijūnas ir Vėjūnė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kas pasiruošę ilgoms istorijoms?;)
Iš rytooo?…oi, neee…
Tie iškart važiuokit žemyn – teksto apačioje bus tiesiog info;)
 
O čia istorija. Kai važiuoji toli, nežinomu keliu net rašo navigacija, tipo, apsimeta tik dabar sužinojusi, kad toks yra. Laukais, su dauguma apleistų, tuščių, ar tik vasaromis lankomų, neiščiustintų sodybėlių su vienu kitu medžiu, pusiau apleistomis ir tik gerai, kad deklaruojamu pasėliu laukais, tai nevirtusiais neįžengiamu šabakštynu ir gaunami pinigai už aptvarkymą, tai dėl to dar mes judam, žmonės, viskas pinigai, nors ne piniguose laimė;)
Kaip sakoma, beveik dievo užmirštas pakraštys. Ir ten gyvena žmonės, nors keletą kartų mažiau nei dar visai neseniai, tarkim dvidešimt metų atgal pilnai pilni namai, kiemai buvę. Vienas toks miestelis virtęs tik bažnyčia ir parduotuvėle. Na, ir keliasdešimt gyventojų, kas kelinta trobelytė po vieną. Kitur tuštuma.
Palikti gyvūnai seniai patikrinę kurios durys joms atsidaro ir pro jas išneša valgyti. Net dar daugiau – pasirūpinta, kad būtų sterilizuoti ir daugiau nesiveistų. Tai kaip šviesa tunelio gale. Kol dar yra žmonių, kuriems rūpi.
Dabar apie juos, kurie tokio puikumo ir gražumo, kad išsisėmus mažam debesiukui ir vėl parodžius saulę ta lyg ir susidrovėjusi pažaidžia vieno akyse, atsimuša kito šviesoje ir vėl trumpam slepiasi savo kasas pašukuoti, skruostus patrinti kad tuoj išlindus jau nebūtų drovu – ir ji tokia pat graži;)
Pirmu numeriu eina Nijolė, vardu duotu gal net jos buvusios ir jau išėjusios bobutės, nepalikusios savo turto paveldėtojos tokiu puikiu žmogumi, kad mamos gyvūnu pasirūpintų. Na, ką, yra kaimynuose tikras žmogus, ji ir rūpinasi. Taigi, katė Nijolė gyvena su savo šeima kasdien pamaitinta ir nuostabu tai, kad jos įstabų grožį įvertina tik saulė, o dabar pamatysit Jūs toli sėdintys, bet gerai, kad sėdintys, nes jei ne, tai pamatę visviena prisėst turėtumėt;)
Nijolei gal apie 3-4 metus – jauna geltoniu akių traukianti, o kailio puikumu prirakinanti, o kad meili yra tai ją iškart i glostyti gali, ji katiškai uodegą kelią, nugarytę riečia, akis primerkia, pasisuka į vieną pusę, trept trept į kitą, apsisuka ratu, apie rankas, uodega tik VIYKST vėjo gūsį puriu kailiu sukeldama ir tapt tapt tapt link dėžučių kur joms maistas paliekamas – vedasi parodyti, kad neužmirštum papildyti:)
Iš paskos jai seka jos durka, dvejų metų Vijūnė – visas aprašymas tas pats, kaip Nijolės, tik kailio spalva pusiau tamsiai raina ir pati katytė dar trumpesnė, apvalesnė ir pati, ir snukučiu daugiau į plotį nei į ilgį. Trečias seka Vijolės brolis, irgi dviejų metų amžiaus – dūmiškai pilkai vos vos pilkšvai balsvai griūnančiu kailio ilgio grožiu Vijūnas. Tas kiek atsargesnis, kaip berniukas nepatiklesnis svetimu žmogumi iškart nesidžiaugiantis – trauk iš krepšio skanius konservus tai ir ant kelių užsilips! Nuošaliai slepiasi dar viena, jauniausia sesė Vėja, apie 8mėn. smulkiausia, trumpiausia, nors beveik identiška savo vyresnei sesei Vijolei – tarsi dvynukės, nors amžius skiriasi.
 
Na, ką čia daugiau pridėti? Kad jiems visiems reikia namų. Visi trokštantys ir priprasiantys artimai prie žmogaus net jei dabar dar patys to neįtariantys, bet jie naminiai gyūnai, mūsų draugai, visiems jiems, kaip ir mums patiems vienam iš kito, reikia tik meilės, šilumos, o visa kita ko rodos norim labiausiai, bet tik kad norėt, užsiėmimas toks – ko nors vis daugiau ir labiau, tai visa ne tai.
 
Dabar toks mūsų noras – kad namus rastų gal Nijolė, gal ir drąsi Vijolė, ar jos nedrąsi sesutė Vėjūnė tik vienoje foto iš už kampo galvytę iškišusi pasirodo ir dingsta, ir ne visai patiklus Vijūnas. Bent jie, nes ten dar lieka kiti, kurių nenufotografavau, nepavyko ir juos irgi turi maitinti ir išmaitinti likę tarp tuščių kiemų žmonės.
 
Visi katinukai sterilizuoti, prieš perduodant Jums bus sučipuoti, nukirminti, nublusinti, vakcinuoti. Ko daugiau bereikia? Tik Jūsų išreikšto noro ir Jūsų namų.
861232962.