Niurna

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Tik su meile.
Iš pradžių jis visiemsnorėjo kąsti – niurnėjo, burzgėjo ir reikėjo saugotis kaskart prisisegant norint išvesti į lauką kad nespėtų grybštelėti – spėjai saugiai prisiegti, išsivedei, pasivaikščiojo ir jau draugelis, grįžęs gali atsegti, gali glostyti, jis niurna, bet uodegiuką vizgina, viskas gerai, nekąs. Kitą kartą nori išvesti, reikia prisisegti – vėl niurna, burzginėja, taikosi pačiupti. Vėl gudrumu, miklumu, na, ir kai kas pleduku prisdengęs, vėl prisisega. Kai toks mažas niurna tai dar gali susitvarkyti. Taip iš pirmos dienos vardo – Spotis, nukrito visos raidės ir liko vardas esmė – Niurna. Niurniukas – lipo ir pasiliko:)
Tai apie jį jau su meile, kas prisipratino tai gali niurkyti, minkyti, neštis, geručiukas, šelnučiukas, nors niurnėjimas visviena lieka, kaipo jo neaskiriama detalė.
Mažiuką per kastraciją kai skubėta nukirpti ir bele apskuto susivėlusį, prižėlusį kaip usūrinio šuniuko-meškiuko susiklijavusį kailiuką, taip ir liko toks apipešiotas, neatauginėja, tai dabar pradėjom duoti kailiui skirtus vitaminus, turėtų pradėti želti iki kudliuko atželti:)
Ir kreivokas, šleivokas, gal kokių 8-9 metukų mažuliukas Niurniukas, kuris atkutęs dabar jau svetimų pro save praeiti neleidžia – niurna taip piktai, kad net į kojas kimba:) Bet, jei pradėtume nuo pradžių, kaip mes tai tikrai taptumėt draugais neatskiriamais ir pritartumėt – apie Niurniuką tik su meile.
Mažučiukas Niurniukas. Jums;)
861232962