Norbertas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Smagiausia kai gali sakyti – štai feniksas, jis iškilo iš pelenų. Na, kad ir perkeltine prasme, bet visiena, gera kai kas nors iškyla, atsiskleidžia ir pražįsta.
Norbertas. Puikus, didelis, mielas, bendraujantis katinukas. Stambių kaulų, gražiai sudėtas, viena akytė visai sveika, kita su debesėliu, matanti, žybčiojanti, bet tarsi buvęs katinukas rūke ir atsinešęs gabalėlį miglos joje pasilikusios. Ir viena užpakaline kojyte pakreivinti statoma, na, tarsi pasukama kaskart truputį į šoną kai ją deda. Toks kaip pasukimas, kampas, bet Norbertui tas nė motais – mato gerai, šoka aukštai, lipa, bėga, vaikšto, meilinasi ir uodegėlę tuo pačiu raito apie kojas besitrindamas, bendravimo, glostukų ir dėmesio reikalaujantis švelniai, neįkyriai, ramiai, be triukšmo ir aiškinimųsi kaip kad mes kartais darom – keliam triukšmą reikalaudami dėmesio iš savo mylimųjų;)Tai Norbertas supratingas, reikalaus taip kad nesuprasi kaip prievartos, kaip jo noro, atrodys, kad paglostai, nes tik išskirtinai pats tai ketinai padaryti;)
Poros metų amžiaus, kastruotas, čipuotas ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633