Norkis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Norkis tvirtai apsisprendė – jis nori į namus-sodybą.
Jis nori kasdien laiką leisti kiek nori lauke, kiek nori pareiti į vidų, bet, atleiskit, kas jau čia norės pareiti į vidų kol neužguls gilus vidurnaktis, kai toks oras! Pasaka! Saulė, vėjas, vanduo, žolė, vabzdžiai, dulkės ir kitas gėris! Beje, Norkis, pirmą kartą prieš pora dienų per savo gyvenimą pamatė tikrą lauką ir su tuo susitvarkė tiesiog puikiai, pasirodo, jis skirtas jam o anas jam… Na, laukas Norkiui, Norkis laukui. Išėjo į terasą, išsigandęs prigulė ir pirmyn pažeme pažeme kad lauko dvasios nepamatytų rovė į miškelį kur jį ir pasiėmiau, parsinešiau ir nuo tos akimirkos, va, Norkis jau nebijo nieko kas yra natūralu ir kvepia gamta. Jis tuo mėėėėgaujasi. Oi, jis ir pelę pagavo… Žinoma, pelės gaila, bet matyt jos tokia karma buvo – gimti pele, kurią vieną gražią dieną (tik ne pelei) pasigaus ir suvalgys (beveik suvalgys) didžiulis baltas (buvo baltas, dabar biškį padėmėtas) katinas, vardu Norkis.
Sėdi lauke ar viduj, Norkis vis prieina, pakalbina, apie kojas pasitrina, leidžiasi paglostomas, netgi greta ant suoliuko užšokęs prisėda (kambaryje nei karto nėjo iki šiol greta prisėsti!) ir vėl eina savo reikalų žiūrėt. Nuo namų niekur nebėga, savo teritoriją jaučia ir daugiau į mišką neina ir ežeran tik pagert vandens nueina, nesidairo kad plaukt ir išplaukt. Žodžiu, puikus protingas namų katinas Norkis.
Naktis lauke jam irgi patiko, garsai baugoki, bet viliojantys jam teikė begalinį smalsumą ir, matyt, baugų norą pažinti. Na, normalus katinas, nakties gyventojas.
Ką daugiau pridurti?Na, kad jeigu ką, jei turit gerą, jam tinkamą sodybą, ta galim ir pavežti, padėti jam apsigyventi. Beje, jis su katėmis labai gerai sutaria, su jaunikle padūksta, su kitomis susiuosto, su namų šune irgi gerai prasilenkia ir vienas kitam dėl savų įpročių jokio nepasitenkinimo ar priekaištų nereiškia.
Gal 2-3 metų kastruotas, čipuotas, tvarkingas mielas ir meilus katinas, vidurnaktį pareinantis į lovą miegoti:)
861232962