Norkis. Dar kartą

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Norkis tik gyvūnus gerbiantiems žmonėms. Tiems, kurie žino, kad jie irgi asmenybės kaip ir mes. Be to, jis labiau šuo, nei katinas. O tai reikia pripažinti ir taipogi gerbti. Neloja, tas tiesa, bet prižiūri tvarką namuose ir tik viduj kitos katės gali dūkt, jis irgi prisideda, bet lauke, pievoje, po kurio laiko susierzina ir nelįskit katės prie jo su pasiūlymais palakstyt, Norkis pats sau nuspręs ir jei norės pakvies kartu, ir kiti nelakstykit, ypač šuniukas ir kamuliukas?NE! Norkis pasako griežtai ir užbėga už akių ir griebia šuniuką kad nebėgtų paskui kamuoliuką, nu žodžiu… Tenka eiti pamėtyti kur nors toliau ir kai Norkis nematys, kad eini, nes, juk sakiau – jis daugiau šuo, taigi, jei pamatys, kad eini kažkur iš kiemo, traukia iš paskos ir dar spėriai, pasiveja ir eina kartu. Šuo ir Norkis. Ir eini, apsisuki grįžt, Norkis irgi apsisuka, dar jei pasakai, einam Norki namo, jis ir varo atgal. Bet ir kartu. Neapgausi, nepaliksi ir nepasiųsi kita kryptimi. Grįžta ir jei neturi kitų reikalų (paprastai juos sutvarko nuo ankstaus ryto ir tada jau laisvas laikas) išsitiesia prie kojų.
Dar apie namus. Pusę metų, nuo tada kai buvo beveik mirštantis, nusilpęs katinas, jis globojamas namuose, gyvena bute. Pora mėnesių tik atsistatinėjo, tada jau pradėjo gyventi. Puikiai prisitaikė bute, tačiau dabar jam ieškomi namai su gražia sodyba (norėčiau kartu, bet nesisiūlysiu, tiektos:) ). Nes Norkis papuoš bet kurią vietą, padės tašką sodybos gražinimo reikale. Didžiulį, baltą tašką. Jis neįprastai didelis katinas, tiesiog milžinas lyginant su kitais – ilgos kojos, ilgas kūnas, svorio priaugęs tiek, kad jam netrukdo, bet ir vaizdą duoda užtikrintą – raumeningas baltas kalnas. Iškart matosi, kad katinas rimtas. Jis akylas, sargus, ramus, santūrus, neimamas ant rankų, negulintis ant kelių, nors prieinantis pasiglaustyt apie kojas (labai retai, bet iš to galima spręsti, kad jo geras mūdas…hmm.. nuotaika:) ), naktį gali ateiti atsigulti kur prie kojų, neįkyriai ir nepastebimai, nelips miegot kaip mėgsta kitos katės praktiškai ant galvos. Labai mėgsta ateiti į vonią vakarais trupuktį pakalbėti – užsidarai duris, jau girdi kaip lupa jas atidaryt, įsileidi tai atsisėda ant kilimėlio, primerkia savo saulės nublukintos geltonos spalvos didžiulias, pakalusio katino akis ir sako Mrrmiau. Trumpai ramiai, neįkyriai, ne perdaug garsiai. Tiesiog ištaria. Atsakai ir dar per galvą perbrauki. Ne daugiau. Tai jis vėl tą patį pakartoja. Na, jie labai nori, gali dar kartą perbraukti, bet siūlau nepiktnaudžiauti Norkio gerumu – jei kartą paglostei, nemanyk, kad reikia dar kartą. Pakaks. Tiesiog šiaip, pasikalbėk ir tai jau būsi pamalonintas.
Labai daug pasakoju, bet taip gerai jį pažįstu ir galiu jį perduoti tik jo vertam, ypatingam kaip ir jis.
Norkiui reikia laisvės, gamtos, todėl jam reikia sodybos. Geriau, kad šeimininkai neturėtų šuns, kitų kačių. Norkis prisitaikys, tačiau gali norėti jiems vadovauti, o ne visiems tai patiktų. Tai jei suprantat kates, norit saugiai jaustis ir nenorit šuns, tai – Norkis.
Ar viską pasakiau? Juokaujat, žinoma, kad ne, bet jaučiu jau pusė atkrito skaitytojų, likusieji tuoj žandikaulį išsinarins mėgindami sukramtyti ir neužmigti, tenka užbaigti.
Puikus, ekskliuzyvinis katinas.
861232962