Norkis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Norkis. Jis nėra katinas. Nors gal daugumai taip ir pasirodys. Jis yra kaip žmogus katino kailyje. Aš jį vadinu Buda. Norkis Buda. Jis sėdi prisimerkęs ir medituoja. Nė krust. Visada kai įeini/prieini kur jis medituoja, jis murktelia. Atsakai (nesvarbu kokia kalba), jis irgi atsako. Ir vėl panyra į save. Jei suka galvą tai kartais užtrunka pusę minutės kad pasuktų pusę įmanomo rato. Klausiat ar jis negali pasukti galvos?Ką Jūs! Jis viską gali. Net stryktelti aukščiau nei kitos katės. Tiesiog jis medituoja. Jis niekur neskuba. Jis visas savyje. Jis Buda. Ir akys jo, žvilgsnis ne katino, jose matai savęs daugiau nei jo. Jis giliai.
Pirmos foto vien jo miegas, nes pirmą pusantro mėnesio jis tik miegojo. Kai parsinešiau namo jis buvo labai nusilpęs, atsisakęs ėsti. Ir vis silpo. Jis atsisakė priimti tą aplinką kur buvo su juo elgiamasi kaip su katinu.
Kai jo šeimininkui mirus, paveldėtojai tiesiog išgrūdo į laiptinę ir užtrenkė duris, dar kurį laiką jam ėsi duodavo kaimynai. Tada paėmėm mes. Manėm, jis tiesiog katinas. Klydom.
 
Kai parsinešiau namo dariau nieko. Tiesiog paleidau ir leidau jam suprasti, kad gali gyventi jei norės. Keletą dienų vis dar nieko neėdė, o tada pradėjo po keletą grūdelių sauso keletą kartų per dieną. Pusantro mėnesio miegojo tik vonioje ir Jūs matot kaip miegojo. Sveikatos miegu. Ištisą parą, su minutės pertraukomis kas kelios valandos nueiti suėsti keletą grūdelių ir vėl atgal. Tada pradėjo tarp miego, po maisto, po keletą minučių kur nors pasėdėti. Atsimerkė. Pradėjo domėtis kas yra aplink. Pradėjo ilgas meditacijas kai sėdi, nekruta, prisimerkęs. Manau, meditacijos jį sugrąžino į gyvenimą. Pradžioje tai darė miegodamas, dabar… beveik miegodamas:)
Dabar keičia sėdėjimo vietą vis kita, bet periodiškai grįžta į vonią, geriausiai išsimiega duše:)Ir vis dar ėda tik gerą sausą maistą. Niekuo daugiau jo nesudominsi – nei konservais, nei kokia nors žalia mėsa. įtariu, jis vegetaras:)
Murktelia pakalbina, paglostai kaktą, galvą, atsakai ko klausia, kartais net užmurkia – patinka atsakymas. Bet pramerkia savo šviesiai geltonas akis retai, dažniausiai tik plyšiukai. Mato vidumi, kam jam akys.
Nepaprastai didelis katinas (jeigu jis katinas) – ilgas, ilgomis ilgomis kojomis, aukštesnis už visas kates, galingas, „kietas“, ant rankų gali paimti, bet tik pernešimui ir tik kai esi su juo susikalbėjęs, priėmęs jį kaip ypatingą, medituojantį gyvį. Kai jau jis pasitiki, kai keletą kartų perbraukus ranka galvą, apkabina burna ranką nors nekanda, bet parodo, kad leidai sau daugiau nei leistina.
 
Na, tai ar gerai, kad pristačiau Norkį?Ar reikėjo?Ar gali atsirasti žmogus, kuris norėtų katino, kuris visai niekuo neprimena katiną?Nebent tik tas, kuris pats daugiau medituoja nei gyvena. Ir kuris norės jo akyse matyti save.
Na, pristačiau. Jau vien tam gerai, kad žinotumėt, jog galima sutikti ir tokį. Man pasisekė. Ar yra norinčių jį patirti pamatysim:)
 
Globojamas namuose, dėl jo skambinti tel.: 861232962