Nošė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Susipažinkit – Nooošė;) Nes nooošė pas ją jėgiška!:)Nosiukas kaip rausvas paršiuko snapiukas:) O ir visa Nošė neeilinė nei per vieną vietą – visų pirma beveik iki pusės metų augusi didžiulėje teritorijoje su savo mama, gal dar teta, na ir tėčiu ir broliais kaip laukinė šunelytė kol buvo sunkiai, bet ačiūdiev, sugauta ir pradėta socializuoti. Buvo labai sunku ir labai lengva, nes labai įdomu – kai kasdien matai pažangą, kai nueini per dieną su ja ne kilometrą, bet milimetrą ir kai sraigė palieka ilgą šliūžę tau prieš akis palikdama Tave, Nošę ir socializacijos procesą toli toli pradžioje;) Tai čia įdomu ir kyla azartas ir jau neapsakomas džiaugsmas, kaskart atmieštas euforija pasislinkus vieną milimetrą jau išdžiūvusia sraigės palikta šliūže.
🙂
Viskas praeita ir Nošė puikiausia šunytė, kuri nėra drąsi su svetimais, tačiau, kuri drąsi su globėja, su jos namiškiais ir su tais, kuriuos pamato kartą ir dar kartą. Žodžiu, labai nedaug likę.
Ir ypatingo grožio – rausvai gelsvo kailiuko, storų, vokiečių aviganio didumo lapcių, taksiškai trumpų pakreivintų kojyčių ir stambaus, apvalaus, išilginto kūnelio. Viskas su rausvumu, švelnumu ir žavumu sumišę.
Didesnė neaugs, visi 9 kg jau užaugę:)
Šiomis dienomis bus sterilizuojama ir ieškomi namai namučiai žaviai draugelei:)
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 865556694