Nuostabusis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Tokio nuostabumo katinas, kad nesugebėjau nuotraukas atrinkti kurias kelti, kurias atmesti. Norėjosi ir tą parodyt, ir aną, ir dar šitą, ir va, šitą… Pasigrožėkim….
O dabar pasakysiu – jis čia plunksnelę matė ir su tokiu staigumu, tokiu vikrumu, tokiu užsidegimu ją gaudė, sekė, stvėrė – užtikrintas medžiotojas, tiesiog puikiausias. Kad tik turėtų ką medžioti, kad tik rastų namus, kad juo patikėtų, tai jau jis tikrai parodytų pelytėms-vargšytėms kas namuose nuo šiol karaliaus!
Fainas, dalyvaujantis, nesnaudžiantis katinukas. Jaunas, apie dviejų metų amžiaus, išsiilgęs lauko ir veiksmo. Kiek gi gali tupėti viename kambaryje? Iš pradžių buvo visiškas laukinukas, taigi, niekas neėmė, dabar jau apsipratęs tiek, kad jai konservus į dubenėlį lukšteni tai prieina ir gali paliesti jo šilkinį kailiuką. Iškart atšoka. Bet namuose, dar pažaidenus va, su plunksnele tai pasėdėjęs kokią savaitę, bailį pavaidinus, po poros savaičių manau, jau ir prisileistų, nes matosi, kad jam jau atsibodo ant atsarginių suolelio sėdėti, savo šanso laukti.
Gal dabar sulauks?
Grožybė…
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633