Ofiso Baltas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ofiso Baltas. Neturi kažkokio ypatingo vardo, greičiau jau kodas, pažinimui. Bet Ofise daugiau nėra baltų, taigi, atpažįstamas. Pas mus nuo pusės metų amžiaus ir jau pora metų. atvykęs visa baltų katinų šeimyna ir likęs paskutinis ir užsilikęs kažkaip nelemtai. Sakau, nelemtai, nes nu jam reikia gi žolės! Reikia pavasario, vėjo, medžiu lipti, nagus į klėties rąstus galąsti! Jam tokiam dideliam, rimtam katinui reikia sodybos, jam tai būtų atradimas, po šitiek laiko išeiti į orą… Ech, kaip gaila, kad tiek turėjo laukti, be, oi, kaip gerai, kad šį pavasarį jau išeis, ar ne?:)
Nėra jis labai kažkoks didžiulis katinas, įprasto suaugusio katino dydžio, bet nemažo. Nestorėjantis, nes sudėjimas eina ne į tešliškumą, o į stotą, grožį ir katinišką graciją. Taip ir matau kaip stovi vidury didelio kiemo ir pakėlęs nosį uodžia ką vėjukas atpučią visą info sutraukdamas. Labai labai stipriai jam to noriu, tikiu, taip ir išsipildys.
O ofise jis čia galingiausias, pavaiko kates, padėjęs leteną ant visų katinų – čia valdo Baltas! Nesipeša, kad pūkai skraidytų, nes kas stipriausias jau išsiaiškinta ir nėra ką daugiau nervintis:)
Kastruotas ir visa kita.
Paglostyt galima, ateina apie kojas pasitrint, ant rankų imamas nepratęs, nuo svetimų kambary pabėgantis, taigi, namuose tiesiog reiktų paleisti ir pripras dienai po dienos einant ir sušilus orams jau būtų galima ir į kiemą leisti tą orą traukti, info rinkti:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633