Otilija

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ar žinot ką galvoja Otilija (katė Otilija)?Galvoja, Jūs manęs visviena nepaimsit, tai galiu nebėgti, nesislėpti, o išsipleikoti ir miegoti. Kodėl nepaimsit?Nes neturit tokios patogios sopkės (ar turit?..), Ir neturit pakankamai laiko (…kam to laiko reikia?jo niekas neturi, jo juk nepaturėsi rankose, nepavoši po puodyne, tai… kaip jį kas nors gali turėt?;) ), neturit fantazijos, kad mane suprasti – aš laukinė (HA HA! Laukinė! Bububuuuu), na, ir neturit kantrybės, kad sulaukti kol į namus paimta pradėsiu rodytis iš po sofos ne tik naktimis, bet ir dienomis, jau nekalbant, kad ant sofos miegosiu pati sau viena, nebent kai Jūs jau giliai giliai smigę būsit tai aš po kurio laiko, po poros mėnesių gal, ateisiu prie kojų pamiegot, kol nepabusit, o kai pabusit manęs ŠAST jau nebus prie tų kojų, tai jei ką ir būsit pastebėję, na, tarkim, mano šešėlį, tai pamanysit, kad Jums prisisapnavo. CHA CHA! Aš Jūsų sapnas!;)
Tai va, dėl viso to ką išvardijau, galiu sau ramiai ant sopkės plempsoti ir žinoti, kad manęs neimsit, aš rami ir ant rankų nepaimama;)
Ar gal kas nors turit viską, įskaitant ir kantrybę?Na, tada, kitas reikalas, tada galit būti pretendentais į siūlytojus Otilijai namų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email