Panda

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Jei kas labai norit belgų aviganio, bet jam vietos atrodo pas Jus maža, arba galvojat, kad jam vietos ir pakaktų, bet, na, žinoti, tie belgų aviganiai jie žiauriai gražūs šunys, bet vis dėl to šiek tiek Jums didoki.. Tai tokiems svarstytojams siūlau Pandą – iš nuotraukų labai panaši į belgą, nors realiai ji gal tris kartus mažesnė ir gyvai man panašesnė į kokią nors kažkokios veislės mišrūnę. .. Gerai parašiau?:) Kažkokios veislės:) Nes tikrai ant liežuvio galo, bet nežinau – yra tokie kažkokie smulkūs kaip aviganiai ar kažką. Nes jos toks stamantrus, raumeningas, gerai ištreniruotas nedidelis palygint kūnas, galvutė smulki, stačios ausytės, žaibiška reakcija, greitis, orientacija, visą laiką pasiruošus sureaguoti, primena tarnybinį šunį – visada dirba, niekada nesiilsi. Jaunutė. Draugiška, labai meili. Labai hiperaktyvi. Smagi šunelė net nežinau kokiam sportui – smagiam matyt:)
Po keleto dienų bus sterilizuojama, ieškomi geri šeimininkai, kurie daugiau nepames arba neišmes. Bet įvertins savo galimybes suteikti jai erdvę ir galimybę išsilakstyti. Žodžiu, mėgstantiems judrius, smagius šunis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633