Pavasarėlis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Pavasarėlis. Nuo praėjusių metų vasaros pradžios. Pavasarėlis atvykęs iškart pasibaigus jam gamtoje ir prasidėjus vasarai…
Senokai. Ir bėdžiausia tai, kad kai atvyko žaizdotas ir pradėtas gydyti, aiškintis nuo ko tas žaizdojimasis ir niežulys tai visą laiką sėdi katinulis narve. Su gaubtu. Gaubtas čia nuimtas tik pasifotografavimui, palikta tik skarelė sauganti kaklą kad nenutrintų.
Dabar Pavasarėlis jau išgijęs vizualiai, plaukiukai ataugę, susitvarkęs tuštinimasis, pritaikytas maistas. Dar kažkiek ir bus mėginama gaubto atsisakyti tik pastoviai, kasdien, akylai stebint ar nesikeičia kas, ar neima kasytis, laižytis. Nes neduokdie šitiek laiko su tuo kovota ir kad vėl grįžtų tai jau…
O katinukas labai mielas, meilus, drąsus, gražus metinis, kastruotas fainuolis, smalsuolis. Labai reikia žmogaus, labai reikia veiksmo, labai reikia paminkymų leteniukais į kažkieno minkštą petį.
Ar įmanoma rasti jam namus?Na, bent laikinus. Viską ko reikės mes duotume, be abejo, visa vet priežiūra, vaistai, stebėjimas, konsultacijos, visa ko reikia ir spec. maistas kurį tik vieną jam galima iš visų mėgintų griežtai tik anallergenic arba hills z/d maistas. Taigi, namuose turėtų būti vienas pats sau katinukas. Bent jau kol kas. Ir, žinoma, tikimės, kad jam susitvarkys galutinai ir galės grįžti į normalų gyvenimą be gaubto.
Tai, daug ko tikimės, daug ko viliamės, bereikia, kad išsipildytų.
Palinkėkim Pavasarėliui sveikatos ir namų;)
 
Beje, jei kas paremsit Pavasarėlį specialiu maistu tai bus didelis didelis jo ir mūsų ačiū:) Paskutinėse foto – jam reikalingo maisto pakuotės foto.
 
861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633