Pavasarėlis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Pavasarėlis. Jaunas metinis labai mielas, meilus, trokštantis bendrauti, žaisti, lasktyti katinukas. Labai gražaus rainumo, tigrinio, begaliniai gražus. Atvyko su dideliu grybu, kuris atsinaujinantis, plius alergija, ar tas grybas alerginis, pastoviai kamuojantis niežulys (be vaistų). Kol gauna tam tikrus vaistus tol tvarkosi, po 3 mėn. kasdienio gydymo buvo jau jau, beveik beveik kaip sveikas, jau praktiškai nieko nebuvo ir nutraukus vaistus BACC vėl tas pats. Labai liūdna… Vėl gydomas, kasdien ir vidaus vaistai ir išoriniai tepalai. Lieka sėdėti narve su visu savo dideliu troškimu daryti ką įprastai daro katinai, ko įprastai trokštam visi mes – laisvės judėti, rinktis…
 
Reikalingas specialus maistas. Jei kas galėsit norėsit prisidėti būsim be galo dėkingi.
 
Jau nerašau apie namų globą, nes tokių, kurie galėtų ir nebijotų pasiimti tokį katinuką namo tai būtų vienas du trys per visą Lietuvą ir kurie jau ir taip aišku, turi ne vieną tokį ar panašų gyvūną.
 
Namuose gijimas greitesnis, namuose gydo sienos. Kai nėra namų, lieka retos ir grotuotos, nenamų, tik prieglobsčio sienos ir mes, kasdien jį matantys ir dėl jo pergyvenantys.
 
Padėkit, kad išliktume dėl Pavasarėlio ir kitų, ačiū, kas palaikot ir remiat:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633