Pelėdžiukas – juodas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pasaka apie pelėdžiukus. Tokio gražumo, kad neatrodo realūs, tik nubėganti močiutės pasaka kaip gyveno kartą pelėdžiukas vardu Fooo. Juodas, be ne juodas, bet su rusvai pilkšva apykakle, neskraidė, bet lakstė, gal kad mažas tai tik purpt ir sėdi kur ant kelmelio, bet į medį tik nagiukais įsikabinęs užsiropščia. Nors gretiai, jetus kaip greitai – šast ir jau viršūnėje. Peledžiukas Fooo. Kuris turi dvynį, tokį patį, kaip du vandens lašai – juodi, papurusio kailio/plunksnų su apykaklėmis, plačiomis jose paskendusiomis galvutėmis ir apvaliomis geltonomis akutėmis-sagutėmis puikiausiai matančiomis ir nakty ir dienos vidury. Bet. Bet Fooo ir Fooo broliai turi du brolius/seses tarkim baltus – vienas toks pat pūkuotas su pilkšva plunksnele ant galvytės, vardu Jooo ir kitas, nepūkuotas, bet tokio tankaus ir pasipūtusio, minkšto kailiuko Šooo, su tokia pat pilkšva plunksnele ant galvytės. Keturi pelėdžiukai nuostabūs, jau supratot – katiniukai!:)) Baltas pūkis Jooo tai smalsutis, net galvoju, gal tai katytė žavi nosytė?Ji drąsiausia, nes ją smalsumas veda prie bet ko, kas reikalauja atsakymo. Tyrimo ir atsakymo:) Ir vienas iš brolių Fooo smalsesnis už kitą dvynį, tai tik tuo ir skiraisi.
Grožio katinukai nepasakyto neaprašyto ir nuostabai nėra galo ir pabaigos.
Visų keturių namai laukia nesulaukia, tik kad visus keturis teks vienu kartu gaudyti ir jau į namus imti, nes kitur nėra kur jiems dėtis – arba tuščia sodyba arba visi kartu į vienus namus ir skirstomi po vieną ar du į nuolatinius. Jei kurio norit rezervuokit ir laukit kol visų keturių kas nors panorės, tada padėsim pagauti ir į namus nukakti. Tada visi dalykai – nublusinimai, vakcinavimai po truputį, kai tik bus galima, dar vėliau, po 3mėn ir sterilizacijos.
Laukiam, smalsu, kas ir kam pavyks pirmam antram ir ketvirtam suspėti vieną iš jų pasiimti, auginti ir pratintis. Nėra laukiniai, bet namuose kokią savaitę, gal dvi pavaidintų baikštukus, po to taps naminukai pūkiai pelėdukai.
861232962, 861408853