Persis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Persis kataloginis katinukas – didžiulis, stambus, bet ne į storį/apvalumą, o ilgomis kojomis, stambių kaulų, ilgo kūno, apvaliai skritulinės galvutės ir apvalių akyčių, mielumo ir gerumo tokio kad gali dėti bet kur, bet kaip belen su kuo belen prie ko jo nuotaikos ir geraširdiško nusiteikimo nesugadint! Tiesiog jo prigimtis b8ti geru geru mielu mielu, meiliu katinuku. Poros metų amžiaus, nuostabios pastelės išlietos persiku ir ant šonų išpaišytais išraitytais dideliausiai bengališkais raštais taip švelniai vos vos besimatančiais, kad tik vos vos, subtiliai ir pritrenkiančiai. Viskas pas jį subtilu.
Kol fotografavau maniau vaidenasi – išsiliejęs garsas tarsi už sienos kažkur girdėčiau įjungto TV garsus – laida apie kažką, kalbasi pašnekovai, garsai pasilieję, bet kalbėjimas monotoniškai plaukiantis. TV globos namuose nėra. Tai Persio pusiau užkišto nosiuko kvepiamo oro „kalbėjimas“, negarsus, vos vos. Jam kasdien dar purškiamas jūros vanduo, neseniai baigti lašiukai akims, kursas antibiotikų – atvyko Persis prieš mėnesį ne tik stipriai sloguojantis, bet kūdas kaip dviračio rėmas, atrodė, niekaip nepasitaisys. Bet pasitaisė neįtikėtinai – apvalūs šoniukai, gripo požymių nesimato, tik tas kvepiamo oro murmesys. Ir Persio leukemijos testas teigiamas. Ką tai reiškia?Kad Persis gali gyventi tik tokią pat problemą turinčių kačių draugijoje arba vienas. O kaip jam seksis – ar bus „gyveno ilgai ir laimingai“ dar ilgus metus, ar staigus atkrytis po pusmečio ar metų, ar ilgas atkrytis kai liesėjantis gyvūnas iš pradžių tarsi niekuo nesiskųs, o vėliau gali ir visai blogai pasijust, to niekas nežino. Faktas, kad tų lašiukų, purškimų į nosį gali reikėti ir pastoviai kaip ir vitaminų, gero maisto, na, ir daug daug meilės negalvojant, kad imu katinuką tik savo džiaugsmui, bet imu, nes noriu, kad jis tiek kiek skirta pagyventų labai gerai, o aš dėl jo pasistengsiu ir jei reikės išlydėsiu džiaugsmingai, kad mano dėka jis pagyveno gerą, sotų, ramų ir kasdien daug glaustukų turėjusį gyvenimą. Tada meilė yra ne egoistinė, negalvojant, kad „oi, man bus labai liūdna, aš neatlaikysiu, nenoriu to skausmo..“ Tada meilė plaukia meilės upe. Dėl kito. Besąlyginė.
 
Šiam nuostabiam gyvūnui reikia besąlyginės meilės.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email