Pija

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Išskirtinių, puikių, išdidžiai kilmingai atrodančių kačių dauguma. Sakyčiau, visos jos tokios. Kai žvelgi giliau nei matosi spalva, pūkas, plauko ilgis ir ausų forma. Jos visos – k a t ė s. Puikios.
Pija. Puikuolė net nepažvelgus. Vos dūmiškai, lengvai, kaip plastelint blakstienomis savim pasitikinčiai damai kai mirksi žinodama, kad ją stebi ir ja gėrisi ją galimai sudominti galintis nepažįstamasis;))
P l a a a s t … nuvilnijo kaip voratinklis nupūstas nejuntamo vėjo, nusklendė užkabindamas ant smilgos besilsėjusį vandens lašą ir ribuliuodamas ore nukrito kartu į rūko apgultų šlapių sąmanų guolį..
Tai Pija. Jauna, apie trijų metų, senbuvė ir kaip nuostabu, kad tokia, kai Tokia! Na, komerciškai patraukli;)
Apvaliai smulki, trumputė, tankaus, ypatingai tankaus, trumpučio, minkšto kailiuko, trumpu uodegiuku, ausytėmis apvalainomis, žalių akių… ir visiškai baikštukė. Reiškiasi, vėlgi, tik tiems, kurie gyvena šia akimirka ir nekuria rytojaus, suvokdami, kad jis pats tokios prigimties – save kuriančios, arba ateina, arbe ne;) Tai reiškia, kad parsiveži, paleidi, kasdien tieki maistą, valai nakčia naudotą wc (o gal parą ar dvi net nenaudotą ir kitur nebandyta, nes gal net nekvėpuotų ta Pija kol praeitų pirma baimė ir įkvėptų pirmą oro gurkšnį naujoje vietoje) Na, ir užsiimi savais reikalais, kol praėjus mėnesiui, pamatysi gražuolę ant sofutės krašto ir stosi stabo ištiktas KAS ČIA PER KATĖ??? Iš kur ji atsirado??Neturiu juk aš katės! 😉 A…. juk turiu, paskui prisiminsi.
Tai va:)
Tai – Pija.
Kas norit?:))
861232962