Pikačiu/Pikaso

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pikačiu (Pikaso). Jau meilės, prieraišumo pas jį tai jis visas iš to. Iki sulaukė savo pusantrų metų tai turėjo poros metrų grandinę ir galėjo su jos pusmetriu nosį iš tvarto iškišti – kiek iškišdavo, tiek pasaulio matydavo. Pirmus kartus atsegtas ir vedžiojant bėgdavo skersas, nes nelabai mokėjo tiesią trajektoriją pasirinkti.
Dabar jau moka viską – visus dūkimus, lėkimus, prisisegus lipduku paskui žmogų, kuris su juo geras ir dėmesio skiria, prie kojos vaikščioti ir akimis sekiojant neleisti nutolti, nes reikia būti kartu. Pikačiu labai gerai tai žino – ką turi, tai jau reikia labai vertinti. Dabar jis turi mylinčias rankas ir norėtų jas turėti visą laiką. Būkim kartu! Sako Pikačiu savo žiburiuojančiomis akutėmis. Iš pradžių būna nedrąsus, bet vos kiek kartu pasikalbėjus, atsiledižia baimės ir Pikačiu straksi iš džiaugsmo.
Vienintelė problemėlė, kad jis kaip mažas šuniukas ir dar reikia prisipratinti, kad reikalus reikia atlikti lauke, o ne kambaryje. Jei tai Jūsų pirmas šuniukas tai gali būti Jums iššūkis, nes kad mažiukas pupsis daro namuose tai aišku, o čia sunku ir prichologiškai ir … na, žinote, krūva šio kad ir nelabai didelio, tik galvute kelius siekiančio, bet palygint su pupsiu stambaus jaunuolio, tai ne tokia ir maža!:)
Tai va, bet mylint ko tik neatleidi, ko tik nepadarai, ar ne?;)
Pikačiu kastruotas, vakcinuotas, čipuotas ir viskas padaryta, tik reikia Jums rasti Jį.
Beje, draugiškas su vaikais, su visais gyviais – šunimis, katėmis, žodžiu, sakau – su visais!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633