Pilkutė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ką darai kai nieko nespėji tik bėgi iš vienos vietos į kitą – perbėginėji kad patvarkyt tą, padėt aną, nunešt, nuvežt, pakraut, iškraut ir dar sako „Oi, būk geras, dar nufotkink tą ir tą… ir tą..oi, ir dar to bent kokios foto reiktų…“ ? Nu ką, ką… išsitrauki mobiliaką prieini prie gardo ir labai aiškiai matai nosiuką, kurio šiaip jei įlįsi į narvą, kuriame gyvena kol po operacijos matytųsi ar valgo, kad skaniau pavalgytų ir pan. tai ir nepamatysi, nes išsigandusios didelės tavo galvos užpildžiusios visą narvo erdvę, katytės dar labiau išsigąs ir jau nei nosiuko, nei ausyčių, geriausiu atveju nugara. Nugara šiuo atveju mums nieko nepasakytų, nes draugus renkamės pagal ausis… oi, akis:) nors ir ausys svarbu:) Tai va, pilkosios mėlynosios jaunosios metinės smulkumo kaip penketo mėnesių kataitės nosiukas gražus, akys nuostabios, o jų šeimos jau trys radę namus trispalvės gali paliudyti, kad nėra laukinė tik išsigandusi ir pratinsis po truputį, pripras iki maksimumo ir bus rankinė ir nėra čia ko abejoti!
Jau sterilizuota, jau viskas padaryta ir net foto su mobiliaku nupleškintos – pažiūrėkit, pamatykit, supraskit ir nuspręskit ar tai jūsų nosiukas, ar tai Jums jos , visos pilkos, tik balta pakakle, baltais letenėlių galiukais ir baltu pačiu pačiu uodegos galiuku, draugystė.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633