Pilva

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Pilva. Slėpėm slėpėm kol parodėm – ŠTAI! Pilva. Maaasė. Jėgaaaa. Nu fainas šuo. Sargus. Tik saviems geras, o kitiems gali būti koks nori – niekas prie jo nerizikuotų eiti net jei Pilva tylės. Užtenka vaizdo. Ir Pilva labiau sukalbamas, nei kad pvz., mūsų Barsikas, kitas jėginis/masinis šuo, su sudėtingesniu charakteriu. Žinoma, su tokiais dičkiais reikia mokančių elgtis, turinčių kantrybės, nebijančių. Suprantama, nereikia sakyti, jei kas bijo, tai tas ir nežiūrės. Net į tą pusę:)
Pilvą ilgai nevedžiojom, nes pačioje pradžioje išbėgęs į vedžiojimo aikštelę, prisikalbinti į vidų negalėjom, nes, suprantama, nauja, nežinoma vieta ir jam kad ir tokiam dičkiui atrodė saugiau likti lauke nei eiti į patalpą kur kiti šunys visais balsais ant jo lojo. Kai galiausiai pavyko įsivesti, Pilvos nevedžiojom. Dabar paleidom, nes šuo jau įprato prie mūsų, prie savo voljero. Ir neapsirikom – gražiausiai pareina į voljerą išsilakstęs. Smagu. Gera dėl jo.
Tai pažiūrėkit ir Jūs – šuo apsaugai ir atbaidymui nuo namų bet ko kas nereikalingas kad užeitų:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633