Pinčiukas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Iš pradžių buvo tik postas apie rastą šunelį. Dabar, praėjus porai savaičių matau, kad reikia kelti postą apie Pinčiuką. Nu nes fainas nes fainas senučiukas dar jei užtaikius ant šilumą norinčių skleisti žmonių tai ir namus galima rasti. Mažius visai mažuliukas, dar be to nuo amžiaus jau svorio lengvesnio besidarantis, galima būtų net snaigės vardu vadinti, nes toks, žinot, kaip senukai būna – formos yra, bet svorio ne kažką. Nu bet juda, pakruta, o pažaidentas tai visai aštrus a la kanda, ginasi nuo glostymo, sugnyba pirštą – žaidžia:) Ne ką jis gyvens, bet jei du tris metus tai kaip būtų gerai jam šiltai prie pečiaus pamiegant, į lauką reikaliukų ištrepsint ir vėl saugiai prie žmogaus šono. Mielas, dailutis, gal kokių 6 kg svorio manyčiau. Pradžioje ranką tiesiant krūpteldavo dažniau, matyt, ne taip dažnai buvo ranka glostyt tiesiama, šunelis rišamas, lauke laikomas turėjo būti pagal viską. Dabar iššukavom, išglostėm, ramiau reaguoja, kurį kartą net ir nekrūptelia.
Fainutis, labai tikiuosi, kad jam žmogus atsiras, ko neatsiras?Žmonių gi tiek šiltų yra, norinčių su kitu ta šiluma pasidalinti.
Laukiam…
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email