Ponai ir Ponios!

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ponai ir Ponios! štai dar viena… laukinė. Deja. Norėčiau, kad visos būtų meilios ir mielos, nerodytų nagiukų ir neraukytų snukiukų. Deja. Bet turiu ir džiugią žinią – ji nėra pikta laukinė. Kaip sakoma, nesidrasko, į akis nešoka ir langų išbildinti nemėgina. Nors, tiesą sakant, visos laukinėmis vadinamos, nėra išprotėję katės rodančios agresiją, puolančios žmones:) Neliesk, nemėgink pagauti, nespeisk į kampą, nečiupk ir viskas – nei ji laukinė nei ką. Tiesiog katė nebuvusi kartu su žmogumi. Norėjusi, juk tikrai norėjusi, jei ne sąmoningai, tai įgimtai, pasąmoningai, bet neturėjusi progos, žmonės nesileido jos mažutės į namus, į širdį, augo laukinukės mamos glėby, tada liko šaltame jai pasaulyje gyventi ir pačiai kaip išmano pragyventi ir ji gyveno, kabinosi visais savo gebėjimais, maitinosi ką gavo ir kur gavo, ką pasigavo ar nepasigavo, žodžiu, kažkaip. Išaugo į ne prastą, ką?Gražus kailis, šiltos akys ir ši labiau baikšti nei laukinukė. Pamatyti ją ateinant tyliai, ramiai, kai kitos kambario katės pažįsta ateinantį ir nekeliantį baimės, todėl ir jos nerodo baimės, tada ir ji ne taip slepiasi, gali pasižiūrėti. paliesti dar nepavyko neria šonan kaip kulkelė slėptis. Tačiau jau matoma. O apie tris mėnesius buvo nematoma. Tai va, jau ir pažanga. Ir, kaip ir su visomis baikščiomis, galima pasakyti tik viena – Jums ponai kantrybės, o jai laiko. Ir viskas. Susidėlios į vieteles visi reikaliukai, viskas Jūsų rankose.
 
Jauna katė, iki dviejų metų amžiaus, surinkta su visa vada, jos vaikai trys namus radę, dar vienas galingas rainius jų dar laukiantis.
Palinkėkim sėkmės ir mamytei.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633