Pūkė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nu kiek jai trūksta?Nu… kokio mėnesio. Ir būtų katytė saldainiukas. Namuose aišku, Jūsų namuose. Pūkė superinio charakterio – tikra katytė. Bus meili, bet bus ir katiškai biškį laukinukė. Pradžioje. Bet tai čia ir yra VINIS! Reikalo esmė – gyvūnas gimęs lauke, nematęs žmogaus, paimtas globot kai buvo pusės metų amžiaus, jau gerai įsilaukėjęs tai jam reikia laiko priprasti, normalu. Mes jeigu taip laukiniais augtume tai ilgiau užtruktume pratintis, kitas taip ir nepriprastų prie civilizacijos teikiamų privalumų ar brukamų minusų.
O Pūkytė, su ja viskas gerai, jau per metrą prieini kambaryje jai ant fotielio (čia specijaaaliai taip parašiau, dėl kalbos paryškinimo;) ) besiilsint, pūkelius bekedenant ir nepabėga, nebent jau ranką tiestum tai šasteltų į šoną. Bet va, smalsutė, priėja prie lauko mansardos su šuniuku, tai guli, leteniuką nuleidus, stebi savo veizolais tą kitą, lojantį, keturkojį padarą ir su kitais nuo palangės nesišalina, matyt draugaut su šuniuku norėtų;)
Metinė, sterilizuota ir visa kita atlikta, tikimės supratingų, tolerantiškų ir tiesiog maloniai gyvenančių žmonių dėmesio:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email