Pūkė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ir Pūkė. Ką bepridurti, patys matot, veislinė, ne kitaip, tik dar veislė nesugalvota. Ir jei kam būtinai reikia, nes koks skirtumas?:)Pūkės kailis ir spalva, nežinau, kai žiūriu iš šono tai labiau kalnų avijaučio nei katės kailis:)Ilgis, kritimo kampas, spalva, kažkas tokio nerealaus ir nesuprantamo iš kur, iš kokios katės ar … avijaučio:)
Metinė, sterilizuota. na, čia tarp kitko. Gotė, kaip kažkas anksčiau taikliai pakomentavo jos juodai dažytas lūpytes:) Mažutė, kompaktiška, trumpa, striuka ir tas kailis…mmm… Ir akutės apvalutės, snukutis mažutis, platus, pasakiškai graži katytė. Buvusi visai visai laukinukė, o per pusę metų pas mus pasistūmėjo tiek, kad yra viena iš tų, kurios pamatę savą įėjusį į kambarį visada būna netoliese, per ištiestos rankos atstumą ir tiek ir tegali, kad duodi pauostyti pirštus, na, ir perbrauki per nugarytę kartą tą nerealų kailį pajauti o ji jau šast ir pasitraukia. Kad vėl po keleto sekundžių prisiartintų, Ir vėl per ištiestos rankos atstumą. Toks žaidimas. Norint turėti reikia padirbėti;)
Taigi, neglostoma, nekeliama ant rankų, bet kaip miražas pilnas pažadų ir vylių – Pūkė.
Bus jauki po pusės metų. Ne anksčiau. Kas norit namuose laukti ateinančio stebuklo kaip Kalėdų, gal net iki Kalėdų?:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email