Pūkiniai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Dar du stebuklai – katytė, pažiūrėkit, nesat matę – baltas makiažas! Virš akyčių pravedimai, bet po plaukelį, čia jau reikia specialaus pasiruošimo ir specialių teptukų kad taip nudažyti:) Tik gamta taip moka:) Galvojau, sakysiu, kad pasiėmiau teptuką, pagražinau, padariau ypatinga, bet po to supratau, kad nepatikėsit, čia reikėtų ir rankos ir akies nežemiškos tokiam grožiui sukurti.
Maži pūkiniai, vatiškai švelniais, papruisais kailiukais, apie 7sav. amžiaus tokio gražumo pūkiai! Perdedant iš gaudyklės (reikėjo susigaudyti tik su gaudykle, nes lauke, erdvėje, buvo kaip vėjas – čia yr, čia nėr, tokių nepagausi taip lengvai, juk pūkai, skrenda! ) nei kpyko, nei gynėsi, nėra laukinukai, net nesušnypštė nei karto:) Tai pasiėmusi nenorėjau paleisti – jau tokie nosiukai, tokias „rožas“ išmetę, kad negali nebučiuot, nemyluot ir nedainuot jiems ditirambų, susileidi žmogus ir kniauksi ir už save, ir už juos:)Ech… ir kad nustot galėtum!:)
 
Galiausiai perdėjau į jiems paruoštą erdvų narvą gerų žmonių terasoje ir kol gaudysim likusius jų du brolius, tai šitiems jau namų vatukams ieškom:) Ta, su pravedimais nežemiškais tai mergytė, o kitas atrodo berniukas-visiškas juoduliukas.
Apgyvendinimas vyko jau prietemon slenkant tai nuotraukos labai šiaip sau, bet tikiuosi, įžiūrėsit ką mačiau jų nosis bučiuodama:)
Viską sutvarkysim, kaip kad pasirūpinom jų laikinu apgyvendinimu, taip ir visu kitu nukirminimas, nublusinimas, vėliau sterilizacija
861232962
Galim pavėžėti, šiuo metu ji Kirdeikiuose