Pūkis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pūkis. Nu jie visi gauna vardą pūkis, nes tiesiog pamatai šitą kalną rainumo, balta pakakle ir sakai „O! Pūkis!“ Ir jokia fantazija negelbsti:)
Apie keturių mėnesių Pūkis kastruotas, čipuotas nublusintas nukirmintas ir per nago juodymą socializacija pažengusi priekin. Nes buvęs visiškas laukinukas bailiukas jau tiek ne bailiukas, kad gali glostyt kai jis narvelyje, nepabėgs niekur ir jau nepurkštauja. Agresijos nerodo, bet jei imtum ant rankų tai jau kaip žmonės sako „Draskosi!“ Tai jis draskytųsi:) Bet man neatrodo rimtas toks apibūdinimas, nes katinas nepuola draskyt, jis tik puola bėgt, o kadangi mūvi rimtesnius bačiokus nei bėgimo bateliai, pakaustytus ilgais, aštriais, dar ir maistui pasigauti skirtais skustuvais, tai kai jais perbėga ypač jei per nuogą odą, tai žmonės šaukia: „Oooo! Jis draskosi!“ O jis juk nesidrasko, o „batų“ nenusiauna, kaip kitaip, žinoma, apdrasko.
Tai va, šitas irgi „draskytųsi“, bet nereikia jo ant rankų kelti, reikia leisti jam namuose apsiprasti ir po poros mėnesių galėsit pakelti, kam skubėti, niekur nereikia skubėti, katinas ir pats kojas turi, vaikščioti gali, lai pats.
Bet grožis grožis meškėniškas nesvietnas, o kailis tokio šilko, tarsi tikro japoniško, senoviško švelnumo.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633