Pūkis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Pūkis. Turi jis istoriją nepavydėtiną, bet stipraus charakterio ir nepasidavė negandoms, liko toks pats drąsiai mielas ir meilus, aktyvus, judrus, energingas, turbo greitai lekiantis jei tik bėgi su juo tai ir pats paturbintas jautiesi – nespėsi, kojos susipins ir parsivoši;)turi suspėt kojas dėliot:))Nedidukas, kojukės trumpos, plaukas ilgas, bet bėgt nekliudo, apie kojas bangomis neapsiveja, greičio nemažina:) Visi kas atvažiuoja tiesiu taikymu prie šito žemo, ilgo kupsto kaip jis meiliai vamsi, šypsosi, kviečia. Visi išniurko, išglosto, jis iškart pilvą verčia glostymus mėgsta beveik taip pat kaip ir bėgimą spirntu. Sargus, prieraišus, įdūkentas niurkomas dantukais čiumpa už pirštų, neperkanda, bet ir nėra taip švlenu kad nereikėtų apraminti, sakyti, Pūkiuk, baik, gražiai, Pūki! Ir apsiramina, ramiau pats glostai, nustoji niurkyt ir viskas gerai.
Ieškomi namai su gerais žmonėmis, kurie Pūkiui atiduos viską, gaus iš jo viską, palaipsniui, žinoma, kaip kiekvieną suaugusį gyvūną nereikia užgriūti visa savo meile ir tai energingai rodyti – nauji namai, nauji įspūdžiai, viskas nežinoma, gyvūnas pradžioje nesijaučia taip saugiai, kaip namuose, reikia duoti laiko, parodyti koks esi, leisti apsiprasti ir tada palaipsniui jau vienas kitą priėmus atsiduoti bendravimo džiaugsmui.
Apie 5 metų amžiaus, kastruotas ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas