Pupa Uoga Razinka

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Šitas spalvinis derinukas – šviesus kailis ir tamsus snukelis tai mmmm..:)), ane?:)
Pupa Uoga kaip Razinka:) Sako, vadino ją Pupa, bet kai pro mūsų rankas praeina šimtai pupų, o aš visus saulelėmis vadinu tai šiai Pupai prisegu pora atsarginių vardų kad skelbime galėčiau daugžodžiauti;)
Tai va, ši uogelė vos 6 mėnesukų, jau kiek išaugo tiek ir bus – iki 7 kg svorio ir tai tik todėl, kad globėja, pas kurią kaime atklydo, ją gerai maitino, tai šunelytės ne tik kailinukai gražučiai kaip išskalbti ir ką tik užvilkti, bet ir apvaliai aptaki, minkštutė mažylė taip maloni glostyti glostyti ir pereiti į niurkymą.
Pirmos valandos pas naujus globėjus tai dar labai smarkiai negalima niurkyti kad neišgąsdinti, reikia duoti laiko apsiprasti, nors jau savo visiškai trumputį uodegiuką žiūrėdama čia į vieną pusę – į vieną globėją, vyresniąją, su kuria ramiai ir saugiai ant sofutės glaudžiasi, čia sukdama galvutę į kitą globėją, jaunesniąją, kuri kąsnelius skanukus jau siūlyt bandė, gerą vardą užsirekomendavo, lauke aplink tupinėjo, prie pavadėlio pratino ir ką nors padaryti prašė, vizgina ir, va, vėl vizgina vos pakalbinus – jau priėmė, jau ir prisirišo. Jau tie šuniukai! Jie ant tiek geručiai, kad keli švelnūs UTIUTIU ir prisiriša, jau žmonės jų.
Tai va, Pupa Uogelė vakcinuota, nukirminta, nublusinta, po mėnesuko ir sterilizacija bus pasirūpinta, o dabar jau galėtų pas Jus pratintis ir Jūsų balsą visam gyvenimui savo gražioje galvelėje pasidėti kaipo patį pačiausią gražių gražiausią.
Dėl šunytės skambinti tel.: 861828686
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633