Pusmetinis kamuolinis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Kas nors klausia:“kodėl tiek daug baikščių katinukų?“ Na, kad katė tai visai kitas gyvūnas nei šuo. Šuo jis atlapaširdis, jis arba atvirai Tave ir visą pasaulį myli, arba atvirai nemyli. Na, dar būna neapsisprendusių, bet čia kita tema. O štai katinukai jie jau tokie, kad jiems reikia įsitikinti – pauostyti, palaižyti, pajusti uodegos galiuku ir visais ūsais. Tik tada. Tie, kurie nuo mažens gauna tokią progą viską viskuo, tie būna drąsūs, jiems netgi dzin, jie viską priima. O didžioji dalis, kaip jau sakiau, turi viskuo viską ir tik tada.
Taigi, pusmetinis, kamuolinis, jau kastruotas paaugliukas dar nejuto ūsais, tik pradėjo minkštomis letenėlėmis, tai jam dar užtruks. Namai pagreitintų, tačiau žmonių, kurie patiki baikščiais ir kurie turi kantrybės ir visa kita, kad katinukas sau ramiai uostinėtųsi, mažoka. Kur kas mažiau nei tų, nepatikliųjų mūsų rainuotųjų ūsuotųjų. Tai ir sėdi tokie ir gražūs, ir drąsūs, tik neturintys šanso pasirodyti.
Tai rodom vėl ir vėl, štai pažiūrėkit ir pasakykit – Jūs juo tikit?

Kastruotas, vakcinuotas, čipuotas, nukirmintas, nublusintas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…