Pypas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Pypas. Jei įmanoma būti geresniam parodykit. Jei nežinot, tai Pypą užskaitysim kaip geriausią;)
Mielas, meilus, mažutis, vos 9kg svorio, taigi kaip storas katinukas, bet, kadangi Pypo kitaip svoris pasiskirstęs 0 labai raumenys tvirti, sunkūs, tai jis atrodo kaip normalaus katino dydžio. Akutėse jo galit pamatyti prašančią viltį. Yra toks vilties apibūdinimas. Kai ne tik ji spingso, bet joje prašymas plieskia. Ramus, ne neoninis, bet užtat dar stipresnis.
Šunyčiui apie 4 metukai. Kiek kartų jau spėtas išduoti tai nei jis pasakys nei verta skaičiuoti. Žmonės esam… išduodantys:DD Bet ką. Ką jau kalbėti apie augintinius, juos paprasta – pradarei duris, o po to uždarei. Ir viskas.
Laikinos namų globos, gal būt apsipratimui, gal būt iškart tatpų aišku, kad tai gal būti tik amžina laikinybė. Bet visaip, nes jam visur geriau kur būtų prie žmogaus, paskui žmogų, greta, su juo. Šunytis prie žaizdos, prie ilgesio, prie to, kai žmonės tarp žmonių, bet vis viena vieni. Tada Jums reikia draugo. Kaip Pypas. Amžinybei pajusti.
Beje, į mašiną Pypas tai iškart nei prašytas, nei kviestas – pamatė, liuokt ir sėdi. Net nepasikuklino, kad kitas šuniukas ant sėdynės. Tiesiog draugiškai, pagalvojo, mažius, galim juk tilpti!;)Tai matosi, jog mašina jam patinka važiuoti, taigi, jau dar vienas pliusas į Pypo pliusių maišelį.
861232962