Raina ir raina

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Koool aš jį išviliojau, kad išlįstu iš savo slėptuvės kaip pirmoje foto ir imtų žaisti kaip antroje, tai visas kojas nutupėjau! Nors, kiek tų visų ir yra – viso dvi. Na, tai abi dvi ir nutupėjau, ir dar pusiau į narvą įlindusi be atramos taško, nes rankos užimtos buvo – viena plunksnele šmagojo, kita fotoaparatą taikė, tai išlindau persikreivinus visa.
Aha, pasiguodžiau apie sunkias fotografo sąlygas gyvūnus fotografuojant ir prisiminiau kaip žmonės dažniausiai kantrybės neturi, siunčia nuotraukas gyvūnų, kuriuos iš namų dovanoja ir man paprašius pasistengti gražesnių foto sako „…tai kad jie juda, kruta, vietoje nenustygsta, neina nufotografuoti!“ Taip, padirbėti reikia. Tai faktas!:)
Tas tamsiai rainas tai vis dar nepaimta tvirtovė, užsispyręs katinukas kaip turi būt! Gražus, apvalia, stambia galva – matosi, bus tvirtas, didelis katinas! Ir užsispyręs – vis piktą ir piktą vaidina, nesileidžia tirpintis nenori, bet jam, kaip ir visiems, nėra nieko neįmanomo, tik reikia laiko. Atitirps. Kiekvienas turi skirtingą atšilimo laiką;)
O va dūminė gražuolė, galima sakyti, aptirpus, išglostoma, tik ant rankų neimama, tam jam reikia laisvės, erdvės, po mėnesio ir ant rankų ateitų. Ateis. Tik raskit jai vietos savo namuose po to kai rasit širdyje ir viskas bus gerai – jai, o Jums tai nėra ką ir sakyti kaip bus gerai!

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…