Ramunė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Tikėkit manim, ši katė ne Jums. Ne ir baigta!Ji – Ramunė. Nors vardas čia nė prie ko. Prie ko yra jos neadaptacija nesocializacija. Išgražėjusi nerealiai – apvali, minkšta, trumpa, kompaktiška nu labai labai įspūdingai graži, beveik taip pat kaip ir visai baikštutė. Laukinukė. Arba, kodėl vadinam laukinuke kai ji kambaryje?Aaaa… čia kita prasme – laukinė, ta prasme, kad nepratusi prie žmonių. Tik per atstumą. O žmogus toks padaras – jam gi reikia, kad būtų galima glostyti, niurkyti, nešiotis ir pan. Ramunę galėtumėt glostyti po 3-6mėn. Tikriausiai galvojat skiedalai…. Na, ne vien Jūs taip galvojat, praktiškai kas antras, kuris vis dėl to ima baikštų katiną kai jam pasakojam, vardijam laiką per kurį tikėtina gyvūnas išlįs iš savo slėptuvės po lova (1-2sav, žinoma, priklausomai nuo gyvūno, tai labai individualu), laiką po kurio pagaliau leisis paliečiamas, laiką kada pagaliau pradės valgyti ir t.t. ir pan. tai tie kas antras nors linksi galvomis, bet ir negirdi ką sakom. Tai paaiškėja vėliau, po kelių dienų kai grįžta didžiai nustebę, kad jų paimtas katinas slepiasi po lova jau visos dvi-penkios paros!OOO, šventas Petrai!
🙂
Tai va, gal geriau tik parodau ir pasakau, kad Ramunė ne Jums.
😉
Jauna, poros metų, sterilizuota ir visa kita, pas mus geras pusmetis tai jau per metrą galim prieiti jei ramiai, jei daugiau nėra svetimų ir jei žaidenam su plunksnele:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email