Rio. Žaneiras

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rio. Žaneiras. Pusantrų metų haskio mišrūnas kudlų kalnas kaip avis tik dar labiau:) Ir jau aktyvas, jetus jaatus, mielas, bet ir labai stiprus, tempia, tįsia, bėga, lekia jo kudlos plevėsuoja, o jei dar pats esi ilgaplaukis tai kaip dvi vėliavos plevėsuot per laukus gali, tai jei dar rudaplaukis ir rudaplaukis tai iš viso:)Nu, gražu:) Ir dar turi būti stiprus ir norėti daug laiko skirti šitam meškinui, nes jis norės tarkim palapinę ant pečių (jūsiškių, spėju), gertuvę į ranką ir pirmyn į rytojų su tekančios saulės spinduliais pro nulinkusias virš ežero beržo šakas. Jis norės VISKO. T y. jausti gyvenimo skonį, o ne miegoti voljere. Jūsų norai turi sutapti, kitaip negausit iš jo nieko ko tikitės. Kaip jau sakiau (ar nesakiau?..), iš jo tikėtis galima draugystės, aktyvaus laiko leidimo ir daug ryžų kudlų aplink Jūsų galvą kai ilsinsit ją pievoje vietoje pagalvės Rio pasiguldę;)
Su visais žmonėmis draugiškas, su vaikais irgi, jau kastruotas, vakcinuotas ir visa kita ir vis dar merkia savo žydra akele į visų atvykstančių pusę kada atvyksit būtent pas jį.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email