Rubė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ak, graži, merga, ak graži! Nu bet vėl, ta pati problema – probleminė merga:) Jai tai nėr problemos – ji liuokt strykt ir ant spintos, jei reikės ir ant karnizo, na, jei vaikytis imtum tai ji pasikabins kaip šikšnosparnis, bet gi, žmonės, nereikia vaikytis katyčių!:) Ateis pačios, praeis kokie metai ir ateis. Čia pesimistiškiausias variantas, bet irgi ateina laikas ir po metų, kai galvojam „OOoOO, kaip toli, tik po metų!“ O Jūs man pasakykit ar jau taip seniai tas buvo kai į pirmą klasę ėjot?Ne?Va, matot, rodos, vakar. Tai kas čia reiškia tas matas „po metų“!?Nieko, tiesiog matas ir tiek. O viskas praeina, ir metai, ir du.
Rubė. Po ilgo įžangos. Nes mažulytė, smulkutė, liaunutė, apsimetanti vos paauglyte, bet jau netoli metai ir normaliai laukinukė. Jos nei gaudyt nereikia, nei bandyt paimti į rankas, reikia leist gyvent ir viskas. Gyvenam mes ir priimam ant kambario nuomininkę, kuri nemokės nuomos ir dar ją šert reikės!Nu…kažkaip čia žinote… keistokai gaunasi?Ne visai – atpildas ateis po to laiko, kurio trukmę aptarėm pradžioje kai pagaliau atšils ir bus pirmas kartas kai ją paliesit ir tada kai paglostysit ir tada kai jau miegos Jūsų glėby. Tokį malonumą po tokio ilgo susilaikymo kai patirsit tai ir bus atpildas už maitinimą visus metus laiko:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email