Rudis Rugelis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rudis Rugelis. Jautrus, mielas, ramus, prieraišus nedidukas, metinis šuneliukas. Primena taksiuką?Na, taip, ypač šokoladinė spalva su įrudžiu. Na, ir ūgiu, smulkumu, tik kad aukštesnėmis kojukėmis nei taksiuko.
Jam reikia dėmesio, švelnumo, Jūsų laiko kad parodytumėt, jos nėra baisu, jog Jūs dabar jį apsaugosit nuo visų gyvenimo baisumų kai esi niekieno, esi benamis, bėgioji ieškodamas žmonių, kurie pasirodytų esantys užjaučiantys ir pamaitinantys, ieškai rankų šilumos, rūpesčio, o sutinki visokių, tokių gal net kurie tyčiom išmušė jam keletą dantų?Gal koks nelaimingas atsitikimas ir nuskilo dantukų keletas?Nežinosi dabar… Tada beieškant viso to mašinos smūgis ir įskilęs dubuo. Laimei, laimingai ir sėkmingai atlikta operacija, iškart Rugeliui jokio vargo, iškart strykt ir nubėgo tiesiai nuo operacinio stalo;) Žodžiu, dabar viskas gerai, nuskustas pasturgaliukas apaugs kailiuku ir net žymės neliks visų baisumų. Kaip ir širdutėje mažo šuniuko, kuris ras mielus, šiltus, jautrius, rūpestingus žmones.
Dar po mėnesio pasirūpinsim Rudžio Rugelio kastracijos reikalais.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email