Rūkas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Rūkas.
Jo gyvenimas kaip iš rūko – iš blogų sąlygų, iš netinkamų žmonių, iš blogo elgesio su juo, iš nežinojimo ir nesupratimo gyvenimas į šveisesnį rytojų, kad tik rasti dabar tuos šviesius žmones, kurie toliau rodytų Rūkui kas yra smagu ir gera – kai draugystėje gyveni, kai jauti savo žmogaus rankas, matai jo akis, kai jis tau šypsosi visada ir supranta visada, palaiko, padrąsina, o ne smugdo, stumdo, uja ir tu jau nieko nesupranti ko atėjai į šį pasaulį ar patirti, kad visa taip neteisinga?ne… atėjom ir mes, ir jie, mūsų geriausi draugai, kad vieni kitus sutiktume, vienas kitam padėtume.
Rūką atsivežėm besiginantį, pasiruošusį kaip buvo įpratęs, gintis kad nebūti skriaudžiamam. Kai pajuto supratimą, gerumą, Rūkas atsiskleidė ir pats kaip bendraujantis, draugiškas, mielas, pats užmiršo, kad kažkada reikėjo visą laiką bijoti.
Apie 5 metų amžiaus, toks smulkus vidutinis, apie 13kg tesveriantis žavus šiurkštukas, draugiškas ne tik su žmonėmis, bet ir su kitais, draugiškai jo atžvilgiu nusiteikusiais šuniukais.
Jis visko dar tik mokosi ir viską išmoks, kad tik būtų kas su juo dalintųsi draugyste.
861232962