Ryžiukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kažkaip gavosi, kad mažesniojo ir to kur ne su baltu veiduku, daugiau nei to kur su baltu nuotraukų. Pasitaisysiu. O gal nepasitaisysiu jei ryt vienas ryžiukas ir kaip tik baltojo veiduko, ras namus. Tada nekartosiu nuotraukų. Kitaip teks. Bet matosi abu, žiūrėkit, tas kur nėra balto, smulkesnis už broliuką, snukeliukas daugiau trikampio formos. Šiaip panašūs. Arba ta ryža spalva viską užgožia, nelabai ką išskiri. Mieli, matosi, kad abu švelnūs, katiniukai, švelnaus būdo būsimi dičkiai. Vieną minutę bijojo ir labai labai bijodami šnypštė, o pakalbinti, prikalbinti ir nuglostyti, nurimo, akyčių žvilgsniai atsileido, tada ir ant rankų ėmiau, ir nešiojausi, ir snukelius išmylavau, letenėles galima buvo parsivertus katiniukus išglostyti, žodžiu, buvo galima bele kaip, jie vos vos ir tuoj murkt pradės, ne iš pirmos dienos, nereik norėt – čia spjaudysies, o čia iškart mat murk imsi!Tai va, murks rytoj arba poryt.
Katiniukai apie 8sav. amžiaus, nukirminti, nublusinti, vakcinuoti, kai paaugs pasirūpinsim jų kastracijomis. Dabar laukiam Jūsų, ryžiukų gerbėjų. Mieli katiniukai ojej.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633