Ryžiukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ryžiukus galim priskirti tarsi kitai kačių rūšiai – jie turi magišką trauką kaip nei viena kita katės spalva. Kažką tokio jie turi. Spalva ryški?Na, taip, bet gal ne vien tai, dar kažkas…
Šis jaunuolis, apie 6-7mėn, amžiaus, jau kastruotas, jau pora mėnesių atsėdėjęs (:)) ) , bet nė už nieką, o tiesiog, kol praėjo visą karantino laiką, kol viskas buvo sutvarkyta, kol jau galėjom ramiai paleist, kad nenustos nei iš šio nei iš to valgyti, kad tai pastebėtume, na, žodžiu, visą skirtą sėdėti laiką jis jau atsėdėjo:) Dabar mažis stebi aplinką, pratinasi prie kambario tvarkos, kurią turi pasitvirtinę ofiso (toks kambario pavadinimas) senbuviai. Viskas gerai, su visais sutaria, kai reikia pasitraukia, su kuo galima, su tuo, va, kaip su Aknyte, ir į palapinę sulindę sėdi, žodžiu, tik reikia žinoti kur kada su kuo ir kam nesimaišyti ir viskas gerai einasi.
Dabar reikia žmogaus jo aplinkoje kad iš bailiuko neinančio į jokį kontaktą, pradėtų virsti į bendraujantį, mielą, naminį, rankinį. Pvz., Aknytė, vienoje iš nuotraukų, leidosi anądien perbraukiama-paglostoma kartelį – tai čia jau pasiekimas! Tokio pasiekimo laukiam ir iš ryžiuko. Na, žodžiu, pradėtas kelias, einam ir matysis kaip greitai jį nueisim ir susitiksim ant kelių murkiantį:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633