Šanelė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šanelė – nepasiekiamybė, bet žiūrimybė:) Nu ir gerai, ir nesiekim, pažiūrėkit, yra į ką!:) Nors aš tai pasiglostau – noriu patikrinti ar tikrai jos kailiukas tikras;)
Užtikau dėžutėje, siekiau, išspruko, palipo ant palangės ir vistiek man įkliuvo, išeit taip tiesiai nebuvo pro kur, tai negąsdinant, pasikalbinant visviena išglosčiau;) Ir nors nežibėjo pasitenkinimu, bet ji labai rami katytė, visiškai ramuolė tylenė neparodė jokiu garsu, jokių ten pašnypštimų ar susierzinimo matomo esama situacija, tik akiukai biškiuką į šalis palakstė mėgindami rasti kitą kelią paspruki, nerado tai pakentėjo tą mano glostymą, kitą kartą, žinau, bus ramesėn bėgdama – nors spruks, bet be panikos, žinos, kad niekuo baisiu tai nesibaigs, tiesiog bus paglostyta ir nors tai jai malonu iš dalies, bet nėra nemalonu, taigi, bėga nuo žmogaus, bet be ugnies – galiausiai ne taip jau blogai būna;) Tą Šanelė puikiai žino ir turint laiko tai ją galima prisipratinti kaskart pričiumpant kur nors glostyti ir kaskart vis paprasčiau bus tai padaryti.
Šanelė kaip mini lūšiukė – super smulkutė, kailiuko tokio, kad gaudau kaskart patikrinti ar tikras. Spalva nereali, ypač nuo saulės šviesos mainantis spalvą, minkštumo, tankumo ir nors tarsi vos ilgesnio kailiuko, bet kai lieti, tas purumas, minkštumas kaip trumpaplaukio. nepaprastai daili panelė, gal kokių 3-4 metų amžiaus. Turiu namuose jos mergytę – kai pasigavom laukinukę Šanelę su jos mažiais katiniukais, Pūkė, jos vaikas, buvo į šalis krivuliuojanti, užpakalines kojytes sunkiau dėliojanti katytė. Tokia ir liko, kaip, beje, ir visai neinanti prie žmogaus, pasiglostai, viskas gerai, bet ant kelių tai nelenda, tiesiog pati sau labiau įdomi. Tai va, naminė, bet neturi būtinai būti meilybė, čia kaip kam, jų pasirinkimas. Ir mūsų;)
Šanelė sterilizuota ir visa kita. Be to, kad pasakiškai graži lūšiukė:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633