Šantalinis dvynys

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Žinau, yra Siaminiai dvyniai, o mes gavom Šantalinį dvynį. Pavasarį turėjom baisų pabaisiuką į katinuką nepanašų Šantalj vardą uždėjau, daugumai liežuvį priversdama išsilaužti ir sukeldama tokią reakciją kaip „…šantal… kas čia per…“ Bet man tiko ir prilipo:) O čia, lygiai tas pats – stovėsena, eisena, akys, spalva, kailiukas, meilumas, mielumas, žavumas, magnetukas įsiskverbiantis per materiją tiesiai įkrentantis, skurdukas. Na, iš pažiūros, taip, jei vertinat tik tai ką matot šiuo momentu, tai baisus gi katinas! Nematau jo baisumo, matau jo žavesį – kailis ataugs ir užaugs, čia smulkmena, raumenukai ataugs, viskas taip laikina, taip greitai keičiasi, o va, akys! Akys ir iš vidaus srūvanti energija čia jau jokie kailiai nesvarbu, čia pamatai ir pajunti – fantastiškas katinukas!Grožio ir žavumo derinys, meilė ir tiek.
Skurdumo menkesnio kaip kad Šantalj buvo, šitas pakopomis keliomis priekyje, tačiau, ne globoje jam būti, kur visviena pasilpusiam gali bele kas, jam namų reikia, tada pamatysim tą žavumą po pusmečio virtusį didžiuliu stebuklu. Kitaip, niekas nežino kaip pasisuks jam (kirminai, vakcina, skurdumas ir t.t.), pasimatys po poros savaičių į kurią pusę eina. Bet dabar katinukas valgo, viskas normaliai ir taip žiūri, taip…jetus… stebuklą matau dabar. Kad tik netaptų miražu.
Reikia namų globos arba nuolatinių namų.
 
861232962
 
Visiems šiems tiems skurdukams – visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633