Šantalj

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nu šita čiūčėla!:)) Nu jau tokio fainumo Šantalj, tokio fainumo! Negali į ją žiūrėt ir neišsišiept! Pirmą dieną kai ją atvežė tai tikrai kaip baisiuką pabaisiuką sergantį ir vos vos tuoj mirsiantį, ilgai nebūtų traukusi, tada po dienos išmaudžiau – fotografavau tokią biškį jau geriau besijaučiančą, bet vis dar pakiautusią, silpną, žinoma, tai net spalva kailiuko buvo pašviesėjusi. O dabar, po savaitės, jetus kad žinotumėt kokio aktyvumo katė! Turi atsigriebt už tą nebūtą vaikystę, turi atsižaist jau kai soti, saugi, geri jaučiasi – tai taip dūksta, taip žaidžia, tokia aktyvi, kad ojoj!
Kasdien ausys valomos tai visa riebaluota galvyte ir užausiais ir visas mano skalbimas beveik perniek – nei šviesaus kailio, nei atspalvių vėl nesimato:) Nors, gal ji ir bus tamsiai į juodumą rainuota, o rainuotumas nelabai ir lenda iš tos tamsaus plauko gilumos. Kojytės juodai rainuotos, lapcės kaip tigriuko plačios, stiprios, griebia, pucuoja kad tik būtų ką, o jei nėra gyvo ko tai raitosi po narvelį, pilvelį, vienintelį šviesų, retai rainuotą verčia, oi, katė!:)
Gavo draugą – Mylimuką, jos amžiaus katiniuką, tas šiandien dar pratinasi prie visko tai lėtas, bet manau kai apsipras, kitą vakarą jau ir jis jai jos šikšnosparniškas ausis grauš, nei tik ji jo sprandą:)
Kai paaugs, Šantalj padėsim sterilizuoti, o dabar jau norėtume gauti Jūsų nuotraukas iš Jūsų namų kaip Šantalj auga ir gražėja, iš šikšnosparnio virsta į karalaitę:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633