Šarka

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šarka – vardas padykumui išreikšti.
Nuotraukos kalėdinės?… hmm… na, taip, jos taip neseniai buvo, ar ne?;) Tik sakiau kelsiu skelbimą, o čia jau ir pavasaris ant nosies!Na, tai dar pažiūrėkim į blizgučius, tarp kurių žvitruoja Šarkos akys. Jos tokios kaip ir pati katė – padykusios, gyvos, dalyvaujančios visuose namų prcesuose ir jei jau galvosit apie šią jauną, virš metų katę, tai, žinokit, tos akys bus visur:) Ji dalyvauja maisto gaminime, valyme, plovime, bele kame kas tik VYKSTA. Jeigu jai labai nuobodu (o bute aišku, kad nuobodu!) tai paleidžiu srovele vandenį – kuriam laikui biškį ramu, Šarka užsiėmusi. Pabos už valandos, tada dar valandą sausinsis galvą ir ausis;)Na, bet vis šis tas, nes užsiėmimo jai reikia sugalvoti kaip kad mažą vaiką užimti, kad į akis nelįstų;)
Todėl Šarkai reikia namų kokios sodybos, ji veiksmą susigalvotų.
Beje, Šarka tik tiems, kuriuos neištinka priepuolis pamačius katę ant stalo, virtuvinės spintelės ir pan., nes kad ir kiek kartų ją nukelsi, ji užmiršta tą pačią sekundę ir grįžta ten, kur kažkas rutuliojasi, pvz., salotų pjaustymas. Gali ramiai greta sėdėti, stebėti, su letenėle galiausiai kokį lapą prisitraukti, paragauti… Ji nepaprasta gurmanė, labai mėgsta fermentinį sūrį, bet to netikro, paprasto, plataus vartojimo tai nebais… bet, va, jei brangus, geras, tikras – ooo jos akys jau ir taip didelės, įkypos, išsiplėtę visai atsidaro, ir suvalgo ne tai kad juostelę, jai tai kaip pagrindinis patiekalas vos ne:) Taip pat varškė ir jos produkrai, bendelės bent jau paragaut ir tada apsisprendžia ar tinkama ar ne. Ai, ir dar – kartais šaldytuvą atidarai, o ten katė! Na, ne tai kad buvo ten palikta, bet darant šaldytuvo duris ji ten atsiduria akimirksnio dalele greičiau nei plačiai praveri.
Su kitomis katėmis sugyvena, na, gali kartu gyventi, nors nemėgsta. Šunys nekelia jai jokių „už“ ar „prieš“, tiesiog giliai DZIN. Jei šuo pultų tada jau kaip ir su bet kuriuo kas ją pultų, atitinkami veiksmai. Su mažasi vaikais tikrai ne, nes ją pvz. nepastumsi ir nenustumsi – atsisukus apsikabina koją… Ne iš draugiškumo, bet kad sutramdyti tokį netinkamą žmogaus elgesį su ja. Su Šarka visada tik labai gražiai, tikrai, sakau Jums, tik labai labai gražiai:))
O šiaip normali katė – meili, miela, prigula greta, miega prie kojų, visada žiūri tiesiai į akis kviesdama kad prieitum pakalbinti, paglostyti galvą.
Sterilizuota ir visa kita.
Faina katė;) Bet tikrai ne kiekvienam, ne tiems kas nori meilios, paprastos, „savo vietoje“ kad būtų.
861232962