Shanti

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Shanti. Su meile ir iš meilės. Ieškomi namai laisvei. Per ją ir meilė. Pasitkėjimas, švelnumas, šiluma ir džiaugsmas.
Shanti įpratusi būti laisva ir mylima. Keliasi, eina kartu su globėja į lauką, į pievą, kartu, be jokių pavadėlių, raginimų, tik pasikalbant ir pasidalinant. Šiandien saulės bus daug ir vėl tik vakarop vėjelis nupūs dulkes nuo žolynų, pabarstys taką byrančia kvapais vasara, ane?Mhm… sako Shanti ir eina greta, pralenkia, stabteli, praleidžia, palaukia kitų globėjos katinų, praleidžia ir juos ir visi vorele seka savo dienai pavymui. Pavaikščioję pievos takais, grįžta pusryčiaut Sheba konservais ir pogulio po liepomis. Vakarop tas pats takas užsukant prie prūdelio, pasilabinant su varliukais ir planuojant vakaro mėnulio spindėjimo šventę.
Tai yra ir laisvė, ir meilė ir visa kartu paėmus Shanti gyvenimas, kokį jai reikia tęsti ir toliau. Su nedideliais niuansais nukrypimais, pvz., gali pasivaikščioti ne čiobreliais, bet šalavijais kvepiančia pieva;)
Juokauju, tačiau iš tikrųjų tai katytė begaliniai protinga, sumani, prieraiši, ją vežasi į renginius gamtoje kur aišku, nėra masės žmonių, tačiau yra savas kambarys į kurį grįžta pasivaikščiojus, ramunes išuosčius, nepasiklysta, nenuklysta, vaikšto su globėja po mišką kaip ir namuose. Shanti sutaria su kitomis katėmis, nors nebūtinai iš draugystės glebėsčiuojasi, bet kartą kitą apšnypštus, priima į kompaniją, šuniuką jei jis nekabina jai akių, ji irgi palieka ramybėje, lai sau, ką jau ten… Visi žmonės draugai, situacijose nepasimeta, visada išlieka ramia, santūria Shanti.
Tai kaip Jums ši jauna, protinga katė?Super, ane?Na, tai tik kad Jūs, jos norintys, būtumėt ne mažiau supratingi ir super;)
Skambinkite, pakalbėkim, gal susitarsim:)
861232962