Šila ir Diksonas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Mažyliai. Saldžioji porelė. Džeko raselo terjero mišrūnas Diksonas ir Šila primenanti man jaką, kalnų jautį tik keliolika kartų sumažintą:)
Diksonas mūsų senbuvis, iš senų senų laikų kai jaunutis, bet jau suaugęs šunytis, baikštus kad net nesiartink, tirtėdavęs ir kratydavęsis vos į jį pažiūrėjus, apsigyveno mūsų pirmojoje globos namų vietoje Medenių kaime.
Laikas ėjo, Diksonas po truputį, bet be galo lėtai, pratinosi ir pritapo tiek, kiek dabar – savi jį ir vedžiojasi, ir glosto, bet svetimas ne kiekvienas ir pamatys voljere, nes iš tolo matydamas ateinant, laba loja, laksto po voljerą, vaidina baisų sargą, o prisiartinus, dingsta būdoje. Dabar jau ne pirmi metai, su drauge Šila, labai panašaus elgesio ir pilna baimių svetimiems kaip ir Diksonas.
Žodžiu, abu specifinių poreikių ir galintys tikėtis tik labai labai specifinių žmonių dėmesio. Jau tikrai turėtų būti specialūs žmonės – ypatingai pažįstantys šunų elgesį, turintys auksinę kantrybę, turintys sąlygas prisiimti atsakomybę už tokio tipo laukinukų gyvūnų jaukinimąsi. Viltis visada yra, nors čia atvejis toks, kad jos kaip ir nėra.
Jie įpratę pas mus ir įaugę į mūsų aplinką, kasdien tiesiog išleidžiami į didelę vedžiojimo aikštelę palakstyti ir paskraidyti, pasidairytu, aploti aršiai kiekvieną praeinantį ir pravažiuojantį. Jie puikūs sargai. Iš tolo, žinoma. Artinantis kam nors prie aikštelės, saugiai traukiasi pagarbiu atstumu išlaikydami tą patį OJOJ, KOKIE SARGAI! įvaizdį.
 
Taigi, tiesiog pasigrožėkit šiais dviem mažais, įspūdingos išvaizdos ir ypatingos elgsenos šuneliais ir gal prisidėkit prie jų gyvenimo finansiškai – Diksonas ir Šila.
861232962
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633