Simba

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jums prisistato Simba 😍
Mažas šuniukas, didelio arklio kailyje. Simba (su tokiu vardu jau pas mus atvykęs) nors ir nepasakytum yra vos 9 mėnesių šuniukas – taigi visai dar vaikas. Beveik kaip tie paaugliai, kur staiga išstypsta, visa galva prašoka savo draugus bendraamžius ir nebežino kur čia dėtis su tomis ilgomis galūnėmis ir noru pasaulį užkariauti.
Labai panašiai nutiko ir Simbai. Iš mielo mažiaus išaugo va koks meškinas – stiprus, greitas, miklus, aktyvistas, energija liejasi per kraštus, tik duok kažkur bėgti, žaisti, gaudyti – jis viskam pasakys taip. Tik sunku tą taip sakyti, kai tenka vienam voljere gyventi. Kur tos pievos, kur gaudynės, kur draugai kiti šuniukai, o kur pamokos ir užsiėmimai su šeimininkais? Na negalėjo jo pirmoje šeima jam viso to pasiūlyti.
Bet Simba nosies nenukabina, nes žino – jo žmonės ten kažkur kaip tik skaito šį skelbimą ir jau tuoj tuoj jis turės naujus namus. O tada jau lauks žygiai miškuose, šuniukų pamokėlės, daug draugų parkuose ir visoks kitoks gyvenimo gėris, kuriuo norisi džiaugtis ir mažiems ir jau suaugusiems šuniukams.
Taigi Simba jaunas laikos tipo vaikinas, didesnis jau neaugs, bet stambės ir iš tokio vėjavaikio paauglio rimtu šunimi darysis. Vietoj nenusėdintis ir ieškantis tokių pačių aktyvistų žmonių. Puikiai sutaria su kitais šunimis, o ir visi žmonės jam iškart draugai. Makalaika fainuolis, kuriam reikės ir laiko, ir kantrybės skirti.
Dėl Simbos skambinti tel: 861232962 (arba rašykite per messneger)