Širdukė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Nežinau nuo ko ir kaip pradėti, kad pasisektų…
 
Gal pradėsiu nuo to, kad tai meilybių meilybė gėrybė ir gerietė iki kaulų smegenų. Jaunutė, miela su visais ir apie viską, nedidukė, siekianti pusę blauzdų, gal apie 8 kg svorio minkštutė šunytė, pavadinkim ją Širdute. Kai toks šuniuko būdas tai kaip kitaip ir pavadint?
Širdutė priklydo kaime, kažkam nusibodo ir išmetė. Pagailėjo ir padavė maisto pati savim vos begalinti pasirūpinti močiutė. Širdutė niekur ir neina iš jos kiemo.
Jei tik būtų galimybė ją priimti, rastų greitai namus. Bet mes perkrauti gyvūnais. Mes galim padėti visaip kaip, bet per atstumą kad Jūs globotumėt, o mes surasim jai nuolatinius namus. Pasirūpinsim šunytės nublusinimu, nukirminimu, vakcinacija, sterilizacija ir namų suradimu. Reikia tik vietos, geriau jei arčiau Utenos, ar pačiame mieste. Reikia tik Jūsų noro ir sutikimo, juk tokia gera patirtis padaryti kažkam gera. Nelaukim Kalėdų, neapsimetinėkim, kad esam geri tik per šventes, parodykim, kad esam gailestingi ir užjaučiantys visą laiką kai tik labai labai prireikia.
861232962