Sirena ir jos šuniukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Visi sakysit „odiev, kokie gražūs šuniuuukai…“, o aš sakysiu, „odiev…kokio grožio Sirena“… jų mama. va, rašau, o net šiurpuliukai per kūną eina kai ją matau – spalva, povyza, galvos forma, ausytės ir AKYS. Jose viskas ką mes norim ir ką nenorim pamatyti – sudėta, išdėliota ir net akysna lenda. Jei tik žiūri, pamatai. Išskaitai ir supranti. Ji Ta, kuri bus su Jumis jei liksit sėdėti gatvėje, Ta, kuri seks Jus ir Jūsų akis, ji supras ko norit anksčiau nei Jūs apsispręsit ko norėti šįkart. Jūs juk turit daug norų?Na, mašinos, pinigų (be pinigų blogai, žinau… jie mūsų realiausiai atrodanti iliuzija) ir visa kita, kas nuperkama. O ji nors ir nori maisto, kuris irgi nuperkamas, bet prioritetiniai norai kiti, kurie mums tarsi ir yra, bet kažkur ten, anapus materialiųjų, tarsi šešėlyje. Ji nori, kad susitiktų akys, paliestų rankos, nušvistų šypsena. Ji nori daugiau nei mes. Nes nesąmoningai jaučia kas svarbiausia.
Tai, jei, kaip daugelis Jūsų irgi, neturėčiau savo pačios pačiausios draugės Petos, norėčiau, kad Sirenos ir mano akys kas rytą pirmosios susitikų.
O dabar šuniukai – jų penketas dar nerezervuotų (DAr!) ir kurių draugyste galėtumėt pasidžiaugti ir džiaugtis ilgus gyvenimo kartu metus, kokius bent dvidešimt. Tai tam laikui daugiau nieko labai ir neplanuokit:)
Yra du berniukai ir dvi mergytės. Augs panašiai kaip ir mama apie 15-20kg svorio.
Dėl šunelių skambinti tel.: 860076132. Jie namų globoje Rokiškyje