Šlepečiukai – rainas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šlepečiukai. Buvo trys, bet vienas jau labai sėkmingai, gal apie pora mėnesių kaip turi savo namus, o šie du sėdi, dairosi, iš arti neprisileidžia, nebent miega, arba nebent plunksnelė! Magiškas reikaliukas ta plunksnelė, sakyčiau kačių amžiaus išradimas:) Turėk su savim plunksnelę ir gali būti tikras, kad ir laukinuką „paimsi“, t.y. užliūliuosi jo budrumą jam bedūkstant su žaisliuku kai jis mato tik tą plunksniuką ir nieko aplink ir galėsi pradėti glostyti arba tik paliesti, bet jau, žodžiu, užsimegs ne tik akių kontaktas:)
Rainas gražus, juodas dar gražesnis, arba galima atvirkštine tvarka pasakojimą pradėti – visaip tiesa. Juodas smulkesnis, rainas gal nuo rainumų apvaliauskas tikras:) Ir dar akys OOOO 🙂
Bet apskritai tai atrodantys jaunesni nei yra, bent pora mėnesių. Jau kastruoti. Rankomis neliečiami, bet akimis glostai ik valios. Namuose kurį laiką būtų laukinukai polovinukai, bet laikas ne tik žaizdas gydo, laikas keičia charakterį, nusiteikimą ir išmoko kantrybės, ištvermės ir išminties. Tai pasiimkit šlepečiuką ir atsiduokit laikui – jis viską sustatys į vietas;)
 
Kastruoti ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email